<a href="/">Головне управління ДСНС України у Вінницькій області</a>
 ГоловнаОстанні новини6 Березня, 2020р.
 Версія для друку

Інструктивно - методичний семінар для керівників закладів загальної середньої освіти

Опубліковано: 06.03.2020, 10:06

Інструктивно - методичний семінар в рамках показового Дня Цивільного захисту для керівників закладів

загальної середньої освіти міста Могилів - Подільського та району

 

              foto2.JPG3 березня 2020 року, за сприяння управління освіти Могилів-Подільської міської ради та відділу освіти Могилів-Подільської райдержадміністрації, на базі міської гімназії №2 відбувся інструктивно - методичний семінар для керівників і призначених осіб з питань цивільного захисту закладів загальної середньої освіти міста та району. Семінар підготували та провели працівники Навчально-методичного центру: методист обласного методичного кабінету (БЖД населення) Ольга Гловацька та завідувач пункту (навчально - консультаційного) міста Могилів - Подільського Олег Алєксєєв. Захід відбувся в рамках показового Дня цивільного захисту. Методичний супровід Дня цивільного захисту здійснював Олег Алєксєєв. Активну участь у семінарі та показовому Дні цивільного захисту взяли: головний спеціаліст відділу освіти Могилів-Подільської райдерж-адміністрації Тетяна Іванчишина та завідувач міського методичного кабінету управління освіти Могилів-Подільської міської ради Геннадій Єкименко.

        В ході семінару, що увійшов у теоретичну частину показового Дня цивільного захисту, керівники та призначені особи з питань цивільного захисту закладів загальної середньої освіти міста та району ознайомились з основними документами з цивільного захисту, організацією підготовки та проведення Дня цивільного захисту, методичною складовою і навчально - методичним забезпеченням підсумкового заходу з цивільного захисту в школі. Став у нагоді педагогам майстер-клас з обладнання та оснащення інформаційно-довідкового куточка з питань ЦЗ - невід'ємної та важливої складової матеріально-технічної бази кожного закладу освіти. Повчальним було й інструктивно - методичне заняття на тему: “Організація та проведення об'єктового тренування (окремі елементи) в ході Дня цивільного захисту” завідувача пункту (навчально – консультаційного) міста Могилів - Подільського Олега Алєксєєва, яке високо оцінили директори шкіл та їх заступники.

        Далі, педагоги відвідали відкриті уроки у класах початкової, середньої та старшої школи. Цікаві практичні заняття на foto1.JPGактуальні теми, побудовані у формі гри, вікторини та змагання: ”Газ — друг і помічник, ворог і руйнівник”, “Небезпечні фактори впливу на життя та здоров'я людей”, “Як діяти в разі терористичного акту”, - не залишили нікого з присутніх на показовому заході байдужими.

Раптово пролунав довгий дзвоник - сигнал, що сповістив про евакуацію учасників освітнього процесу. Учні та педагоги миттєво зібрались і швидко евакуювались з будівлі різними виходами. Після відповідних евакуаційних процедур, сформована зі школярів та учителів колонна направилась у безпечне місце, де згодом учні дізнались про те, що надзвичайну ситуацію, що склалася після виявлення вибухонебезпечного предмету біля дверей гімназії, ліквідовано працівниками “Служби порятунку 101”.

          foto4.JPGПоступово показовий захід наблизився до заключної частини - круглого столу. В ході круглого столу, заступник директора з навчально-виховної роботи Вікторія Конченкова ознайомила присутніх з досвідом проведення в гімназії Дня цивільного захисту. Далі відбулось жваве обговорення та спільна робота керівників закладів освіти над вирішенням проблемних питань, що виникають під час проведення підсумкового заходу з цивільного захисту. Окрасою круглого столу стала презентація передового педагогічного досвіду “Організація роботи гуртка юних пожежних” заступником директора гімназії Наталею Райфурак. Наприкінці Дня цивільного захисту, його учасники заповнили анкету та оцінили заходи інструктивно - методичного семінару, а також безпосередньо заходи показового Дня цивільного захисту.

       Підбиваючи підсумки показового Дня цивільного захисту, головний спеціаліст відділу foto3.JPGосвіти Могилів-Подільської РДА Тетяна Іванчишина висловила подяку представникам Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Вінницької області Олегу Алєксєєву та Ользі Гловацькій за змістовний, корисний і сучасний захід та сподівання на подальшу плідну співпрацю з Центром. Вона високо оцінила якість підготовки та проведення показового заходу, відзначила плідну роботу усього колективу освітнього закладу під керівництвом директора Анатолія Тютюнника. Тетяна Іванчишина зазначила, що даний показовий захід повинен стати орієнтиром, зразком підготовки та проведення Дня цивільного захисту для закладів загальної середньої освіти міста Могилів - Подільського та району.

 

Методист ОМК (БЖД населення) Ольга Гловацька


   
Останні новини
26 Червня16:52 26 червня - день професійної майстерності
25 Червня09:34 Питанням ЦЗ та БЖД у закладах вищої освіти області - особлива увага
28 Квітня12:06 28 квітня - Всесвітній День охорони праці
30 Березня09:41 Новий коронавірус - профілактика та лікування
26 Березня15:11 Памятка по запобіжним заходам із зниження ризику інфікування новою коронавірусною інфекцією та дотримання особистої та громадської гігієни
6 Березня10:06 Інструктивно - методичний семінар для керівників закладів загальної середньої освіти
28 Лютого13:06 Інформування в гуманітарно-педагогічному коледжі
19 Лютого12:35 Чергове засідання науково - методичної ради
13 Лютого16:28 Методичний супровід суб'єктів забезпечення цивільного захисту
12 Грудня10:17 Дотримання прав і свобод людини в Україні
19 Листопада11:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області отримав Ліцензію МОН України
30 Жовтня15:33 Інструктивно - методичний семінар для керівників закладів дошкільної освіти Піщанського району
26 Вересня11:15 Мобільний консультаційний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях працював в Хмільницькій міській об’єднаній територіальній громаді
25 Вересня10:49 Підготовка категорії слухачів «Керівники ДНЗ»
19 Вересня12:51 ІМЗ Іллінці
Останні новини