<a href="/">Головне управління ДСНС України у Вінницькій області</a>
 ГоловнаОстанні новини28 Лютого, 2020р.
 Версія для друку

Інформування в гуманітарно-педагогічному коледжі

Опубліковано: 28.02.2020, 13:06

Інформування в гуманітарно-педагогічному коледжі

27 лютого 2020 року методист Обласного методичного кабінету (безпеки життєдіяльності населення) НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області Рустам Гатауллін провів інформування на тему: «Порядок проведення евакуаційних заходів у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на суб’єкті господарювання» з педагогічними працівниками та персоналом Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу.

foto2.JPGСвій виступ фахівець Центру розпочав з доведення оперативної інформації про стан природно-техногенної безпеки Вінницької області за 2019 рік, звернувши увагу присутніх на кількість постраждалих дітей внаслідок різного виду надзвичайних ситуацій та подій.

В подальшому було розглянуто загальні вимоги щодо організації та проведення евакуаційних заходів у навчальному закладі у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій. Акцент був зроблений на облаштування евакуаційних шляхів та виходів, а також характерних недоліках, що виникаютьfoto1.JPG під час проведення евакуації. Більш детально фахівець зупинився на питаннях безпосереднього проведення евакуації з будівлі навчального закладу у разі виникнення пожежі.

Також учасники заходу були ознайомлені з особливостями проведення евакуації при різних видах надзвичайних ситуацій (затоплення, буревій тощо).

Особливу увагу присутніх було звернено на практичне відпрацювання комплексу заходів, пов’язаних з евакуацією працівників закладу у разі виникнення надзвичайної ситуації.

 

Методист ОМК (БЖД населення)

НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області                                                                         Рустам Гатауллін


   
Останні новини
26 Червня16:52 26 червня - день професійної майстерності
25 Червня09:34 Питанням ЦЗ та БЖД у закладах вищої освіти області - особлива увага
28 Квітня12:06 28 квітня - Всесвітній День охорони праці
30 Березня09:41 Новий коронавірус - профілактика та лікування
26 Березня15:11 Памятка по запобіжним заходам із зниження ризику інфікування новою коронавірусною інфекцією та дотримання особистої та громадської гігієни
6 Березня10:06 Інструктивно - методичний семінар для керівників закладів загальної середньої освіти
28 Лютого13:06 Інформування в гуманітарно-педагогічному коледжі
19 Лютого12:35 Чергове засідання науково - методичної ради
13 Лютого16:28 Методичний супровід суб'єктів забезпечення цивільного захисту
12 Грудня10:17 Дотримання прав і свобод людини в Україні
19 Листопада11:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області отримав Ліцензію МОН України
30 Жовтня15:33 Інструктивно - методичний семінар для керівників закладів дошкільної освіти Піщанського району
26 Вересня11:15 Мобільний консультаційний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях працював в Хмільницькій міській об’єднаній територіальній громаді
25 Вересня10:49 Підготовка категорії слухачів «Керівники ДНЗ»
19 Вересня12:51 ІМЗ Іллінці
Останні новини