<a href="/">Головне управління ДСНС України у Вінницькій області</a>
 ГоловнаОстанні новини19 Лютого, 2020р.
 Версія для друку

Чергове засідання науково - методичної ради

Опубліковано: 19.02.2020, 12:35

Чергове засідання науково - методичної ради

 18 лютого на базі НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області відбулося чергове засідання науково - методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення області.

У роботі науково-методичної ради взяли участь представники Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації, педагогічні працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області, науковці та викладачі закладів вищої освіти.

В ході засідання науково - методичної ради було розглянуто ряд важливих та актуальних питань:

  1. Доведення керівних та нормативно-правових документів МОН України, ДСНС foto1.JPGУкраїни, Вінницької облдержадміністрації з питань ЦЗ та БЖД населення і територій.

  2. Інструктивно – методичне заняття по темі: «Порядок класифікації надзвичайних ситуацій».

  3. Виступ - презентація по темі: «Методичне забезпечення до виконання контрольної роботи з дисципліни «Основи охорони праці та безпеки життєдіяльності» для студентів спеціальності 073 - менеджмент ВНТУ».

  4. Розгляд та обговорення навчально – методичного посібника «Додаткова підготовки з техногенної безпеки працівників об’єктів підвищеної небезпеки Вінницької області».

  5. Оперативна інформація про стан природно – техногенної безпеки регіону за 2019 рік. Ризики виникнення надзвичайних ситуацій та надзвичайних подій у весняний період, їх профілактика та попередження.

  6. Інформаційно-роз’яснювальна робота та пропаганда знань серед населення з питань ЦЗ, БЖД та дій в умовах НС (на виконання доручення голови Вінницької ОДА від 25.04.2014 р. №01.01-11/2256 та наказу МОН України від 06.01.2015 р. №2 «Щодо заходів безпеки у навчальних закладах»).

Всі виступи мали мультимедійний супровід, тому присутні мали змогу наочно побачити, порівняти та проаналізувати все те, про що говорили виступаючі.

Учасники науково-методичної ради також мали змогу отримати матеріали всіх виступів на електронних носіях.

Засідання завершилось «круглим столом» за участю всіх присутніх, де відбувся обмін думками та пропозиціями з різних питань та аспектів навчання студентів області основам цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

 

 

Начальник обласного методичного кабінету -

секретар науково-методичної ради                                                                                                                                                    Вовченко Н.О.


   
Останні новини
26 Червня16:52 26 червня - день професійної майстерності
25 Червня09:34 Питанням ЦЗ та БЖД у закладах вищої освіти області - особлива увага
28 Квітня12:06 28 квітня - Всесвітній День охорони праці
30 Березня09:41 Новий коронавірус - профілактика та лікування
26 Березня15:11 Памятка по запобіжним заходам із зниження ризику інфікування новою коронавірусною інфекцією та дотримання особистої та громадської гігієни
6 Березня10:06 Інструктивно - методичний семінар для керівників закладів загальної середньої освіти
28 Лютого13:06 Інформування в гуманітарно-педагогічному коледжі
19 Лютого12:35 Чергове засідання науково - методичної ради
13 Лютого16:28 Методичний супровід суб'єктів забезпечення цивільного захисту
12 Грудня10:17 Дотримання прав і свобод людини в Україні
19 Листопада11:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області отримав Ліцензію МОН України
30 Жовтня15:33 Інструктивно - методичний семінар для керівників закладів дошкільної освіти Піщанського району
26 Вересня11:15 Мобільний консультаційний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях працював в Хмільницькій міській об’єднаній територіальній громаді
25 Вересня10:49 Підготовка категорії слухачів «Керівники ДНЗ»
19 Вересня12:51 ІМЗ Іллінці
Останні новини