<a href="/">Головне управління ДСНС України у Вінницькій області</a>
 ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 22

Останні новини

26 Червня16:52 26 червня - день професійної майстерності
На базі Навчально-методичного центру області був проведений «День викладача і майстра виробничого навчання»
25 Червня09:34 Питанням ЦЗ та БЖД у закладах вищої освіти області - особлива увага
Відбулась семінар-нарада для керівників та осіб, відповідальних за організацію питань цивільного захисту закладів вищої освіти Вінницької області
28 Квітня12:06 28 квітня - Всесвітній День охорони праці
В Україні відзначається День охорони праці, девіз якого - "Зупинемо пандемію: безпека і здоров'я на роботі можуть врятувати життя"
30 Березня09:41 Новий коронавірус - профілактика та лікування
Методичні рекомендації населенню
26 Березня15:11 Памятка по запобіжним заходам із зниження ризику інфікування новою коронавірусною інфекцією та дотримання особистої та громадської гігієни
Коронавірус-це один із видів вірусу, що поширений в усьому світі. COVID-19 являється новим штамом коронавірусом.
6 Березня10:06 Інструктивно - методичний семінар для керівників закладів загальної середньої освіти
3 березня 2020 року, за сприяння управління освіти Могилів-Подільської міської ради та відділу освіти Могилів-Подільської райдержадміністрації, на базі міської гімназії №2 відбувся інструктивно - методичний семінар для керівників і призначених осіб з питань цивільного захисту закладів загальної середньої освіти міста та району
28 Лютого13:06 Інформування в гуманітарно-педагогічному коледжі
27 лютого з педагогічними працівниками та персоналом Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу проведено інформування на тему: «Порядок проведення евакуаційних заходів у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на суб’єкті господарювання» .
19 Лютого12:35 Чергове засідання науково - методичної ради
18 лютого на базі НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області відбулося чергове засідання науково - методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення області.
13 Лютого16:28 Методичний супровід суб'єктів забезпечення цивільного захисту
Згідно плану методичної роботи Центру на 2020 рік, працівниками обласного методичного кабінету БЖД населення здійснюється методичний супровід суб'єктів забезпечення цивільного захисту щодо організації та проведення навчання працівників суб'єктів господарювання Вінницької області за Програмами підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях.
12 Грудня10:17 Дотримання прав і свобод людини в Україні
Пріоритетними завданнями соціальної держави є забезпечення громадянам гідного рівня життя, гарантування соціальної стабільності, соціальної безпеки і соціальної допомоги, громадянського миру і злагоди. Найвищою соціальною цінністю в Україні є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека. Згідно з Конституцією, утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави.
19 Листопада11:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області отримав Ліцензію МОН України
НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області отримав Ліцензію Міністерства освіти і науки України на провадження освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти
30 Жовтня15:33 Інструктивно - методичний семінар для керівників закладів дошкільної освіти Піщанського району
29 жовтня 2019 року, за сприяння відділу освіти Піщанської РДА та відділу освіти Студенянської об'єднаної громади, у базовому з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту закладі дошкільної освіти “Райдуга” смт.Піщанка відбувся інструктивно- методичний семінар для керівників закладів дошкільної освіти (далі - ЗДО) Піщанського району та Студенянської ОТГ. Матеріали для семінару підготували працівники Обласного методичного кабінету БЖД населяння Центру, а провела його методист Ольга Гловацька. Також, участь у семінарі взяли методисти районного методичного кабінету відділу освіти Піщанської РДА.
26 Вересня11:15 Мобільний консультаційний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях працював в Хмільницькій міській об’єднаній територіальній громаді
Ось вже 5 років на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області плідно працює Мобільний консультаційний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.
25 Вересня10:49 Підготовка категорії слухачів «Керівники ДНЗ»
З 23 по 25 вересня здійснена підготовка категорії слухачів «Керівники ДНЗ». 24 вересня керівником групи Гречкою В.М. було проведено відкрите заняття за темою «План реагування на надзвичайні ситуації. Планування заходів цивільного захисту».
19 Вересня12:51 ІМЗ Іллінці
Згідно плану основних заходів цивільного захисту Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2019 рік 25 вересня передбачено проведення експериментального тренування з органами управління цивільного захисту Іллінецької об’єднаної територіальної громади, як ланки територіальної підсистеми. Тренування має за мету пошук нової організаційної взаємодії сил цивільного захисту громади.
18 Вересня11:45 Підготовка слухачів категорії «Керівники структурних підрозділів органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування»
З 16 по 18 вересня 2019 року здійснювалась підготовка слухачів категорії «Керівники структурних підрозділів органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування» - керівники структурних підрозділів районів Пенсійного Фонду України у Вінницькій області.
15 Травня15:13 Семінар для педагогічних працівників Вінницького обласного комунального гуманітарно - педагогічного коледжу
14 травня 2019 року на базі Вінницького обласного комунального гуманітарно - педагогічного коледжу відбувся семінар для педагогічних працівників закладу – кураторів навчальних груп на тему: «Організація підготовки та методика проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» в педагогічному коледжі». Семінар підготували та провели працівники обласного методичного кабінету: завідувач обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області Наталя Вовченко та методист обласного методичного кабінету Ольга Гловацька. Захід відбувся за ініціативи фахівця з цивільного захисту гуманітарно-педагогічного коледжу Валерія Рубана та сприяння директора коледжу Костянтина Войцехівського.
26 Квітня15:07 Показове спеціальне об’єктове навчання
Протягом 24-25 квітня проводилось показове спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту на тему: “Організація захисту робітників, службовців та населення при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і ліквідація їх наслідків на хімічно-небезпечному об’єкті КП «Вінницяоблводоканал”.
19 Квітня15:03 Викладачі вищих навчальних закладів міста удосконалили свій рівень знань з питань цивільного захисту
18 квітня 2019 року на базі Координаційно-ситуаційного центру пункту управління начальника цивільного захисту Вінницької облдержадміністрації відбулося чергове засідання науково - методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення області.
15 Квітня14:58 Показовий «День цивільного захисту» у Вінницькій школі
10 квітня 2019 року, у комунальному закладі «Загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 27 Вінницької міської ради», базовому з питань ЦЗ, відбувся «Показовий День цивільного захисту» для призначених осіб з питань ЦЗ закладів загальної середньої освіти міста. Захід відбувся за сприяння Департаменту освіти Вінницької міської ради.
5 Квітня12:44 Знання, які збережуть вам життя
Надзвичайні ситуації і пов’язані з ними події, на жаль, неминучі в умовах сьогодення. Виключити їх з нашого життя на нинішньому етапі розвитку суспільства поки що неможливо. Оскільки від складної, небезпечної ситуації ніхто не застрахований, кожному громадянину важливо добре знати, як необхідно діяти в екстремальних умовах. А ще важливіше навчитись передбачати небезпеку, уникати біди, а в разі необхідності, уміло подолати перешкоди, що виникли та допомогти іншим людям. Можна прослухати десятки лекцій про способи та стилі плавання, але потім утопитися у невеликому озерці чи річці зі спокійною течією. Адже для того, щоб навчитися плавати, необхідні реальні тренування. Ми всі добре розуміємо, що будь-які знання потребують свого практичного закріплення. Ось чому одним із головних завдань інформаційно - просвітницької роботи з населенням є не лише теоретичне навчання громадян основам безпечної життєдіяльності, а й уміння їх застосувати на практиці.
22 Березня23:39 Функціональне навчання керівників структурних підрозділів Управління міграційної служби України у Вінницькій області
У період з 20 по 22 березня 2019 року відповідно до заявки Управління міграційної служби України у Вінницькій області та Розпорядження голови Вінницької ОДА, яким затверджено План комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області на 2019 навчальний рік проводились заняття з категорією слухачів «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) МОВВ, ОМС».
Новини
Документи
  Фото
  Відео
   Аудіо
    Оперативна інформація

         Твіт